Viņam tomēr izdevās izglābt vienu actiņu!

CAT CARE COMMUNITY

Šādi vēlos jūs iepazīstināt ar strīpainā kaķēna, kurš šovasar tika izglābts no dzīves uz ielas, saimnieku!

Kaķēns pārcieta ilgu ārstēšanos, operāciju un gandrīz jau zaudēja cerības, ka redzi izdosies glābt, taču mīlošais saimnieks rūpējās un neļāva viņam uztraukties. Viņš ieguva jaunu dzīvi mīlošā ģimenē.

Dmitrijs mums atbildēja uz jautājumiem un dalījās savā pieredzē.

“Tas nav mans pirmais kaķis… Pirms tam man bija kaķis ar kuru kopā nodzīvojām 10 gadus… Viņš gāja bojā… Un ilgu laiku psiholoģisku apsvērumu dēļ nevarēju paņemt citu kaķi…” saka Dmitrijs.

“Šo kaķēnu ieraudzīju Facebook… Neaprakstāmi skaists kaķis un tajā pat laikā ļoti slims un nelaimīgs… Es sapratu, ka gandrīz aklam kaķim nav izredžu atrast mājas…”

Es aizrakstīju biedrībai un man paskaidroja kur un kā var paņemt kaķēnu… Viņš bija vetklīnikā… Es turp aizbraucu un paņēmu rokās kaķēnu… Uzreiz sapratu, ka tas ir Mans kaķi… Un viņš laikam saprata, ka esmu viņa cilvēks, jo uzreiz skaļi sāka murrāt…” ar saviem iespaidiem dalās Dmitrijs.

“Tagad šis Brīnums jau iedzīvojies mājās… Mums izdevās vismaz daļēji izglābt redzi vienā actiņā un tas ir pietiekami, lai viņš skraidītu 25 stundas diennaktī, spēlētos ar visu “kas slikti nolikts” (no izkritušas sīknaudas līdz konservu bundžām un smaržu kastītēm), “medīt” suni un manu no segas apakšas izbāzto kāju, kad guļu…”

Dmitrijs atbildēja arī uz jautājumu, kāpēc nolēma paņemt kaķēnu tieši no biedrības: “Kāpēc nolēmu paņemt kaķēnu tieši no biedrības, laikam īsti nevaru pateikt… Pēc mana iepriekšējā kaķa nāves 3 gadus nevarēju paņemt citu kaķi… Mans kaķis man bija vairāk kā vienkārši kaķis… Viņš bija draugs un brālis… Un ilgu laiku man iekšēji bija sajūta, ka tā ir kā nodevība… Es paņēmu brīnišķīgu suni, kuru ļoti mīlu, bet ne kaķi… Bet ieraugot šo bēdu brāli, es sajutu, ka tas ir Mans Kaķis un zināju, ka iepriekšējais kaķis, kaut kur tur uz varavīksnes mani sapratīs…”.

Mēs pajautājām Dmitrijam, ko viņš varētu ieteikt tiem, kuri domā un vēlas adoptēt kaķi: “Ja Jūs esat nolēmuši paņemt kaķi vai suni no patversmes, vai no ielas – nebaidieties… Dariet to… Un jūs iegūsiet visuzticamāko un patiesāko draugu…”.