Uzdāvini mīlestību pūkaiņiem

CAT CARE COMMUNITY

14. februārī daudzās pasaules malās tiek svinēta Valentīndiena, jeb visu mīlētāju diena. Šajā datumā katrs no mums vēlas uzdāvināt daļu no savas sirds kādam, kas nav mums vienaldzīgs.

Parasti šajā datumā mēs veltām uzmanību mūsu otrajām pusītēm vai cilvēkam, pret kuru neesam vienaldzīgi. Bet pagaidiet, varbūt tomēr ir vērts aizdomāties… un uzdāvināt mīlestību mūsu mazajiem brāļiem – bezpajumtes suņiem un kaķiem, kuriem mīlestības patiešām trūkst?

Tieši tāpēc bezpajumtes dzīvnieku portāls Pūkainis.lv kopā ar Cat Care Community nolēmā organizēt labdarības foto-izstādi un pastāstīt par tiem pūkaiņiem, kuri ar nepacietību gaida, kad jauns saimnieks iemīlēsies viņā un tā mīlestība noteikti būs abpusēja!

Galvenā izstādes ideja – palīdzēt dzīvniekiem, kuri ilgojas pēc saimnieka mīlestības un meklē jaunas mājas, kā arī mudināt cilvēkus Latvijā adoptēt nevis pirkt dzīvniekus.

“Ar devīzi “Uzdāvini mīlestību pūkaiņiem” mūsu dzīvnieku adoptēšanas portāls Pukainis.lv un biedrība “Cat Care Community” nolēma organizēt jau piekto labdarības dzīvnieku fotoizstādi, lai palīdzētu bezpajumtes dzīvniekiem atrast mājas. Šoreiz izstāde atkal notiek sadarbībā ar tirdzniecības centru “Domina Shopping”, kuri ar prieku piedāvāja mums savas telpas, kā arī palīdzēja ar izstādes organizēšanu”, – saka Pukainis.lv pārstāve Irina Zaiceva.

Šoreiz izstādē ir redzami kaķi, kuri dzīvo dzīvnieku aizsardzības biedrības Cat Care Community pagaidu mājās un Slokas dzīvnieku patversmē. Ar viņiem ir iespējams iepazīties labdarības portālā
Pūkainis.lv.

Ja jūs vēlaties atbalstīt mūs un palīdzēt bezpajumtes dzīvniekiem ātrāk atrast mājas, apmeklējiet portālu Pūkainis.lv, kur ir daudz citu vientuļu pūkaiņu un padalāties ar informāciju savos sociālajos tīklos.

Kopā mēs varam vairāk!

Atbalstīt izstādes organizatorus var arī ziedojot:

Cat Care Community biedrība
Reģ.Nr. 40008240732
Ziedojuma konts: LV51HABA0551040459254
Mērķis: bezpajumtes dzīvnieku atbalstam
Paypal: catcare.community@gmail.com

Šo izstādi mums palīdzēja organizēt: Domina shopping, Copy Pro SIA.

Fotogrāfiju autors: Triangle eight

Izstādes noformējums: Jekaterina Kaibagarova

Izstādi atbalsta: “Domina Shopping”