The Meta Cat

CAT CARE COMMUNITY. THE META CAT​

The Meta Cat ir internetā bāzēts dizaina apģērbu veikals, kas savu produktu klāstā iekļauj t-kreklus un džemperus ar pievienoto vērtību – 10% no peļņas novirzīt labdarības projektiem. Tas sniedz iespēju ne tikai labi izskatīties, bet arī aktīvi līdzdarboties un kļūt par daļu no kaķus mīlošas sabiedrības.

Daniels, The Meta Cat dibinātājs, stāsta mums savu stāstu.

Kā nonāci pie šīs idejas, veidot kreklus ar kaķu zīmējumiem?

Pēc gana ilgas domāšanas, meklēšanas, izpētes un informācijas apkopošanas, viena no galvenajām lietām, kas visos materiālos šķita kopīga bija, ka ļoti svarīgi ir atrast savu nišu. Cenšoties saprast, kas tā varētu būt, no domu un ideju haosa piepeši iznira ideja, ka tie varētu būt kaķi. 

Kā tava dzīve ir saistīta ar kaķiem?

Ja raugāmies abstraktāk, un ticam zodiaka zīmēm un zvaigžņu novietojumam debesīs, es pēc horoskopa esmu Lauva. Vecāki man ir devuši biblisku pravieša vārdu – Daniēls. Viens no viņa zināmākajiem varoņstāstiem ir parto, ka viņš nepaklausības dēļ tika iemests bedrē, kas pilna ar lauvām, bet tās Daniēlu neēda. Lauva ir arī mans pirmais tetovējums.

Kā izdomāji ar savu uzņēmumu atbalstīt arī dzīvnieku patversmes?

Kādā mazotnes bildē, kad jau biju iemācījies staigāt, ir redzams, ka pastaigājos, apķēris kaķi. Esot ciemos, vienmēr pastiprinātu uzmanību pievēršu kaķiem, cenšoties ar tiem sadraudzēties un spēlēties par visām varītēm. Arī ikdienā, staigājot pa ielu un ieraugot kaķi, dodos to pasveicināt un pabužināt aiz auss. 
Esmu kaķenēm pieņēmis dzemdības un četras reizes auklējis kaķēnus, kamēr tie atrada jaunus saimniekus. Viena no mūzām un dizainiem uz krekliem ir mana kaķenīte Puriņa. Man pašam kaķos ļoti simpatizē to individuālisms. Vismaz laikos starp ēdienreizēm. 

Raugoties uz pasaules politisko, sociālo un ekonomisku virzību, kļūst skaidrs, ka daudzās valstīs valdošās struktūras nav gana efektīvas savu uzdevumu veikšanā, ja pieņemam, ka mērķis ir sabiedrības un valsts attīstība un virzīšana augšup. Šajā situācijā mums ir divas izvēles – ar pirkstu norādīt uz problēmām un ņaudēt vai arī sakārtot savu istabu, pacelt skatu augšup un, divpadsmit reizes nomērot, ķerties pie darba. 
Dzīvnieki ļoti bieži cieš tieši cilvēku muļķības dēļ, tāpēc ir jābūt citiem, kas izlīdzina šo svaru kausus. Uzskatu, ka tāda tipa cilvēki, kuri vēlas palīdzēt un ir gatavi to darīt, ir atrodami starp tiem, kuri palīdz dzīvniekiem. Šie ļaudis ir tie, kurus priecājos atbalstīt. 

Kāds ir tavs skatījums nākotnei?
Skats nākotnē ir, veiksmīgi attīstot šo biznesa modeli, labprāt pievērstos cilvēku atbalstam. Bērni, skolotāji, vecāki noteikti būtu nākamie rindā, bet nevēlos skriet notikumiem pa priekšu.

Izvēlies savu kreklu vai džemperi jau tagad!

Un atceries‼️iegādājoties no The Meta Cat, Tu ziedo 10% nelaimē nonākušajiem kaķīšiem: THE META CAT STORE!