Sapnis par jaunām mājām

CAT CARE COMMUNITY

No š.g. 11.maija līdz 11.jūnijam DINO ZOO PASAULE, DINO ZOO ARĒNA notiks neparasta foto izstāde “Sapnis par jaunām mājām”. Izstādes atklāšana notiks 11. maijā plkst. 15:30.
Izstādi organizē portāls Pukainis.lv.

Galvenais izstādes mērķis ir palīdzēt bezsaimnieku kaķiem piepildīt sapni par mājām – atrast saimnieku un aicināt cilvēkus adoptēt nevis pirkt dzīvniekus.
Izstādē būs apskatāmas kaķu fotogrāfijas, kuri šobrīd mīt dzīvnieku aizsardzības biedrībā “Cat Care Community” pagaidu mājās.

“Katram dzīvniekam, kurš dzīvo patversmē vai pagaidu mājās, ir daudz sapņu. Bet viens no galvenajiem ir tikt pie jauna saimnieka un būt īstās mājās,” – saka biedrības “Cat Care Community” pārstāve Anastasija Jahova.

Pukainis.lv pārstāve Irina Zaiceva: “Mēs esam rādījuši šo online-datubāzi, jo uzskatām, ka tā palīdzēs adoptēt vairāk dzīvnieku, kas vēl nav atraduši savas sapņu mājas, un veicinās adoptēto dzīvnieku skaita pieaugumu Latvijā. Šī izstāde ir mūsu projekta offline-variants, kuru organizējam kopā ar mūsu draugiem no “Cat Care Community”.”

Izstādes laikā apmeklētājiem būs iespēja apskatīt kaķīšu bildes un vēlāk, ja kāds no tiem iekritīs sirdī, pieteikties šo mīluļu adopcijai, atrodot viņus Pukainis.lv datubāzē, kur būs atrodama visa informācija par katru no dzīvniekiem.

Izstādes atklāšanas dienā apmeklētājiem būs iespēja noklausīties vetārsta lekciju, kuras laikā varēs uzzināt noderīgas lietas par kaķiem. Kā arī organizatori pastāstīs par interesantām un vērtīgām atziņām, kas būtu jāzina katram, kurš vēlas adoptēt dzīvnieku.


Fotogrāfe – Katrīna Matule. Izstādes noformējums – DINO ZOO.

Izstādi atbalsta: DINO ZOO PASAULE, kaķu nagu asināmo dēlīšu ražotājs “SKRĀPELE”, dzīvnieku barības izplatītājs “MARP”, dzīvnieku kakla siksniņu ražotājs “BRUNO”, gardāko karameļu ražotājs “KARAMEĻU DARBNĪCA”, ūdens piegādātājs “VENDEN”, kafejnīca “MEO Coffee House”, konditoreja “Kates Cake Riga”.

Izstādi ir iespējams apmeklēt DINO ZOO PASAULE, DINO ZOO ARĒNĀ, Rīgā, Krasta iela 52, katru dienu no plkst. 10:00 līdz 21:00.