Mēs vienkārši nezinājām, kā PAR TO pateikt!

CAT CARE COMMUNITY

Draugi, šodien ir pēdējā pavasara diena, un mēs esam nolēmuši jums pastāstīt jaunumus. Jums tie ir jaunumi, bet mums – pakāpiens attīstībā. Bet visu pēc kārtas.

Jūs bieži jautājiet, kur var aizbraukt iepazīties, paskatīties kaķēnus un ziedot līdzekļus. Un šobrīd mums nav uz kurieni jūs uzaicināt ciemos. Bet mēs ļoti vēlamies izveidot vietu, kur būtu jauki un patīkami gan apmeklētājiem, gan mūsu pūkaiņiem. Mēs esam par tikšanos klātienē!

Jāatzīstas, ka sākumā vēlējāmies atvērt kaķu kafejnīcu. Bet pēdējā gada notikumi parādīja, ka šobrīd tādam projektam nav labākais laiks. Tāpēc mums piemērotas šķiet kopstrādes (coworking) telpas, kurās dzīvos mūsu kaķi. Nē, ne visi. Tikai daži no tiem. Kaķi, tāpat kā cilvēki, mēdz būt dažādi un ne visi ir gatavi komunikācijai. Šajās telpās būs tikai ļoti ekstraverti kaķi.

Visas sanitārās prasības tiks ievērotas un būs atbilstošas normatīvajiem aktiem. Jo galvenais – mūsu veselība. Šīs kopstrādes telpas būs ne tikai darba vieta un kaķu mājvieta, bet arī izglītojoša vieta. Mums ir ļoti daudz ideju pasākumiem, kurus mēs varētu organizēt.

Mēs esam sapratuši, ka mums nepieciešama palīdzība. Jūsu palīdzība. Mēs gribam saprast, vai ir nepieciešams šāds projekts, varbūt jums radīsies idejas un vēlēsieties ar tām dalīties. Mums ļoti vajadzīgas telpas. Kā izrādījās, Rīgā, nav vienkārši tādas atrast. Esam gatavi investīciju sadarbībai. Rakstiet mums, dalieties ar savām domām un idejām. Mēs vēlamies attīstīties un iekarot jaunas virsotnes. Jo kopā esam spēks!

Jūsu CCC komanda