Kopā esam pavadījuši emociju pilnus 3 gadus!

CAT CARE COMMUNITY

Ir bijušu daudz asaru gan tad, kad redzam pamestus kaķēnus, gan tad, kad atrodam kādam ķepainim mājas un gādīgus saimniekus. Esam piedzīvojuši daudz prieka un bēdu brīžus, bet ar pozitīvu skatījumu uz dzīvi mēs turpinām tālāk!

Savas biedrības darbības laikā esam ar “+” zīmi izpildījuši savus uzdevumus.
Pavisam kopā esam uzstādījuši vairāk kā 160 ielas kaķu mājiņas, esam piedalījušies Skonto izstādē un noorganizējuši 4 fotoizstādes, un pats galvenais – esam atraduši mājas vairāk kā 700 kaķiem! Šie kaķi pie saimniekiem tiek nogādāti labā veselības aprūpē – kastrēti vai sterilizēti, atblusoti, samīļoti un paēduši – mēs pērkam arī bļodiņas un mantiņas kaķiem, kuri meklē mājas.

Jāatzīst, ka mūsu lielākais trumpis ir Facebook lapa un sadarbība ar Pukainis.lv. Biedrības Facebook lapā sekotāju skaits arvien pieaug.Šeit mēs publicējam ne tikai palīdzības saucienus par kaķiem, kuri meklē mājas, bet arī noderīgu informāciju par kaķu kopšanu, veterinārajām klīnikām, DIY lietām un citām tēmām, kas noderīgas kaķu saimniekiem un kaķumīļiem.

Savukārt sadarbība ar portālu Pūkainis.lv ir liels trumpis mūsu rokās, jo tā vienlaikus kalpo kā mūsu biedrības datubāze un Latvijā lielākā dzīvnieku adoptēšanas portāla popularitāte, ar kuras palīdzību sasniedzam arvien vairāk cilvēku.

Vislielāko biedrības pateicību ir pelnījusi sabiedrība. Par iesaisti, par palīdzību un par ziedojumiem. Mēs esam neizsakāmi pateicīgi visiem, kuri palīdz kaķiem, sniedzot pagaidu mājas, kuri ziemas aukstajos vakaros tos ielaiž pasildīties un vasaras karstajās dienās iedod ūdeni, kuri ziedo mantiņas, sedziņas, barību un citas lietas, kuri adoptē kaķēnus un atbalsta biedrību!