KONFIDENCIALITĀTES POLITIKA INTERNETA VIETNĒ WWW.CATCARECOMMUNITY.COM

Paldies, ka apmeklējat “Cat Care Community” biedrības tīmekļa vietni. Jūsu privātums ir mums svarīgs, un mēs vēlamies, lai jūs justos ērti, apmeklējot mūsu vietni. Tādēļ esam radījuši šo Konfidencialitātes politiku.

WWW.CATCARECOMMUNITY.COM vietnes īpašnieks ir Latvijā reģistrētā biedrība “Cat Care Community”, reģ. nr. 40008240732. 

1.Informācija, ko mēs apkopojam

1.1. Cat Care Community biedrība ir vienīgais interneta vietnē apkopotās informācijas īpašnieks. 

1.2. Mēs ievācam Privāto informāciju, ko jūs sniedzat vai padarāt mums pieejamu (piemēram, ar e-pasta starpniecību vai aizpildot kontaktu formu) vai kura ir nepieciešama, lai mēs varētu jums sniegt savus pakalpojumus un /vai tos uzlabot, sazināties ar jums, veikt izpēti un sagatavot iekšējos ziņojumus. 

1.3. Cat Care Community sazinās ar cilvēku (Lietotāju), kurš aizpilda kontaktu  formu un savāc sekojošus Lietotāja datus:

  • Vārds;
  • E-pasta adrese.

Šie augstāk minētie Lietotāja sniegti dati ir aizsargāti.

1.4. Sadaļā 1.3. minētie dati var būt savākti un izmantoti interneta vietnē www.catcarecommunity.com. Šie dati netiks izmantoti citos virzienos izņemot tos, kas minēti punktos 1.2. un 1.3., kā arī sakarā ar likumu un tiesībām, kas ar šo saistīti. Datu apstrāde interneta vietnē www.catcarecommunity.com ir datu vākšana no vietnes lietotājiem. Informācija, kas tiek saglabāta ir: vieta, IP-adrese, interneta trafiks šajā vietnē.

1.5. Mēs neizmantosim jebkādu Jūsu sniegtu informāciju bez Jūsu piekrišanas. 

1.6. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai savāktu papildus informāciju par interneta vietnes apmeklējumiem.

2. Sīkdatņu faili

2.1. Atkarībā no datora iestatījumiem, no kura tiek veikts www.catcarecommunity.com vietnes apmeklējums, uz šo ierīci tiks saglabātas sīkdatnes. Šie faili tiek izmantoti efektīgākai vietnes funkcionalitātes izmantošanai. Sīkdatņu īsajā laikā nelabvēlīgi nekādi neietekmē datoru un programmatūru, kas ir ieinstalēta uz šī datora. Sīkdatnes neveic personīgo datu apstrādi un nesatur informāciju Lietotāja identifikācijai. Ar sīkdatņu palīdzību ievākti dati tiek izmantoti tikai statistikas un mājas lapas lietotāju rīcības analīzes nolūkiem. Interneta pārlūkprogrammām ir iespēja bloķēt sīkdatņu saglabāšanu jūsu datorā, bet šīs kontroles izmantošana var ietekmēt www.catcarecommunity.com funkcionalitātes iespējas.

3. Lietotāju sniegtās informācijas izmantošana

3.1 Informācija, kas tika ievadīta no Lietotāja puses, tiks elektroniski ierkastīta un vēlak izmantota sekojošiem nolūkiem:

  • Sazināties ar Lietotāju.