KATRA DZĪVĪBA IR SVARĪGA!

CAT CARE COMMUNITY

Bezpeļņas organizācija “Cat Care Community” aicina visus no 2019.gada 9. līdz 31.decembrim apmeklēt fotogrāfiju izstādi “Katra dzīvība ir svarīga” t/c “Domina Shopping”.

 Tuvojoties Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam, mēs arvien vairāk uzmanību pievēršam ģimenei un mājas siltumam. Mūsu sirdis piepildās ar mīlestību un vēlmi būt patiesiem, labiem.

Ļaudis steidzas pirkt dāvanas, skaistus tērpus, eglīšu rotājumus, iepriekš pārdomāt svētku maltīti, kā arī pabeigt visus paredzētos un pat neparedzētos darbus līdz aizejošā gada beigām. Tik daudz darāmā, bet tik maz laika un spēka, bet vai tad svētkiem jānāk ar noguruma un sasprindzinājuma sajūtu?

Pagaidiet, apstājieties kaut uz mirkli, uzelpojiet. Uz brīdi aizmirstiet par svētku rotājumiem, padomājiet. Vai esat pārliecināti, ka laimei vajadzīgi tieši tie? Vai svētku rotājumi Jūs sagaidīs mājas? Vai tie maigi murrās Jūsu klēpī? Pateicībā skastīsies acīs, dāvās visu savu mīlestību un mīļi pieglaudīsies? Šaubāmies, ka tie būs Jums uzticīgi un novērtēs savu izglābšanu no veikala plaukta…

Izglābiet labāk kādu, kuram tas patiešām nepieciešams. Mēs Jūs aicinām iepazīties ar patiesiem cilvēku un kaķu stāstiem, kuri atraduši savu laimi, pateicoties biedrībai “Cat Care Community”. Var jau būt, ka arī Jūs drīz kļūsiet par mūsu labo stāstu varoni. Atveriet savu sirdi mīlestībai, saņemiet nenovērtējamu dāvanu bez maksas – izglābiet kaķi no vientulības un apkārtējās vides nežēlības. Ļoti daudzi no mūsu pūkaiņiem jau zina, kas ir nodevība, un tieši tāpēc viņiem tik ļoti vajadzīgas Jūsu rūpes.

Izstādē Jūs varēsiet ziedot līdzekļus, atbalstot kaķēnu, kaķeņu un runču ārstēšanu, labklājību un pagaidu uzturēšanu. Bet biedrības sociālā tīkla “Facebook” kontā, Jūs varat iepazīties ar tiem kaķiem, kuri vēl nav tikuši pie savām mājām. Šķiet, viņi gaida tieši Jūs!

Aplūkojiet fotogrāfijas, iepazīstieties ar stāstiem, dariet labu un, galvenais, nepalieciet vienaldzīgi. Lai katrs “mjau” tiktu sadzirdēts!

Fotogrāfs: Anna Lastovska.

Izstādes noformējums: Anna Lastovska un Jekaterina Kaibagarova.
Tekstu sagatavoja: Marija Bubina.
Atbalstītāji: “Domina Shopping”, SIA VETS, Copy Pro, Viva Fotostudija Rīgā, Anna Lastovska, Anna Kampane, SIA Gotwood, Arta Barupe-Indrikova.

 

Biedrība “Cat Care Community” vēl Jums visiem priecīgus svētkus!