Kas ir “YouCats Handmade” un kā viss sākas?

CAT CARE COMMUNITY. YOUCATS HANDMADE

Šī projekta rašanās stāsts ir aizraujošs un tajā pat laikā ļoti vienkāršs. No 2016.gada darbojas divas meitenes, kurām katrai bija pašas radīts un veiksmīgs labdarības projekts – palīdzēt bezsaimnieka dzīvniekiem atrast mājas.

Pirmais projekts Pukainis.lv Latvijā un Puszatek.pl Polijā tika veidoti, lai apvienotu visas valsts dzīvnieku patversmes vienā datu bazē. Otrais projekts “Cat Care Community” tika veidots, lai palīdzētu bezsaimnieka kaķiem atrast mājas un būvēt kaķu mājiņas, tiem kaķiem, kas dzīvo uz ielas.

Abas meitenes nolēma uzsākt sadarbību un atrast jaunu veidu, kā meklēt mājas ielas vai patversmes kaķiem un suņiem. Ilgi nebija jāgaida, viņus smagā darba rezultāti. Pēdējo divu gadu laikā, tika noorganizētas 5 labdarības fotogrāfiju izstādes iepirkšanās centros un adoptēto dzīvnieku skaits dubultojās, abi uzsāktie projekti guva lielāku ievērību un tiem ir daudz sekotāju.

Bet tagad ir pienācis laiks jauniem izaicinājumiem un tāpēc radās jauna ideja! Jauns projekts ar jauku nosaukumu – “YouCats” (abas meitenes dievina kaķus). 

Galvenā projekta “YouCats Handmade” doma ir apvienot labdarību, palīdzēt bezsaimnieka kaķiem, un parādīt bērniem pareizu attieksmi, mīlestību pret dzīvniekiem. Tādēļ tika nolemts izvēlēties un piedāvāt vietējo ražotāju rotaļlietas bērniem, kas veicina attīstību jau no agra vecuma. “Youcats Handmade” piedāvās iegādāties dažādu zīmolu vai roku darinātas rotaļlietas, papildus norādot, kāpēc tieši šīs rotaļlietas ir izvēlētas un kāpēc tās ir unikālas. Tikai tādas rotaļlietas tiks piedāvātas, ko pašas būs testējušas un kas ir ražotas ES.

Rotaļlietas ir iespējāms apskatīt un iegādāties “YouCats Handmade” Facebook veikalā vai Etsy platformā.

Veikala sortiments pakāpeniski tiks papildināts ar jaunām bērnu rotaļlietam ne tikai no Latvijas ražotājiem, bet arī no dažādām pasaules malām.

Sēkojiet jaunumiem!