,,Laiks, kas pavadīts kopā ar kaķi, nekad nav izniekots.’’

Zigmunds Freids

Cat Care brīvprātīgais

Mūsu brīvprātīgie ir tie, kam visvairāk nav vienaldzīgs pamesto kaķu liktenis. Izvēlies savu darbības lauciņu un palīdzi kaķiem atrast jaunas mājas.

Pagaidu vecāki

Parādi ielas kaķiem, kā tas ir būt mīlētiem. Kļūsti par pagaidu vecāku kaķiem, kuri vēl meklē jaunas mājas.

Dizaineris / video montāža

Fotogrāfijas un video ir tas, kas palīdz kaķiem atrast mājas. Kļūsti par video kreatoru mūsu komandā, lai palīdzētu pūkaiņiem draugiem atrast īsto saimnieku.

PIEŅEM IZAICINĀJUMU

Brīvprātīgā darba veidi
Vai vēlaties sākt darot, ko labu? Jūs ļoti daudz saņemtu pretī, ja veltītu savu laiku, enerģiju, zināšanas vai entuziasmu brīvprātīgajam darba biedrībā “Cat Care Community”. 
Pievienojieties mūsu komandai, jūs patiešām varat mainīt kaķu, kaķēnu un cilvēku dzīvi, gan savā apkārtnē, gan visā valstī un darīt to, ko mēs uzskatām par patiesi nepieciešamu. 
 
Izvēlies vienu no zemāk norādītajiem brīvprātīgā darba veidiem un uzraksti mums, lai sāktu jau tagad! Dalies ar saviem sasniegumiem Instagram vai Facebook. Neaizmirsti sekot mūsu sociālajiem tīkliem. 
Un vai tad ir vēl labāks veids kā pavadīt laiku, kā skatoties daudz jo daudz kaķu fotogrāfijas? 
 Uzziniet kā palīdzēt ielas dzīvniekiem.
Mūsu Cat Care brīvprātīgie – tie ir entuziasti, kuriem nav vienaldzīgs ielas kaķa liktenis, kamēr tas meklē mājas un, jā, arī pēc tam!  Kļūstot par brīvprātīgo, jūs būsiet atbildīgs par noteiktu kaķi, kuram vajadzīga palīdzība! Apmeklēt ārstu, mīlēt, barot un palīdzēt pūkainim ātrāk atrast mājas!
 

Tā kā esam labdarības organizācija, mēs varam palīdzēt ierobežotam skaitam kaķu, tāpēc dalība izstādēs un tirdziņos mums ir ļoti svarīga! Tā mēs varam pievērst sev lielāku uzmanību un saņemt arī ziedojumus! Kļūstot par mūsu brīvprātīgo palīgu, jūs varēsiet piedalīties pasākumos kā mūsu pārstāvis. Saņemsiet daudz pozitīvu emociju un arī gūsiet pieredzi! 

Izklausās vilinoši, vai ne? Lai arī biedrībai vēl nav savas telpas, toties mums ir savs informācijas centrs, kur brīvprātīgie tiešsaistē (onlainā)/ pa tālruni sniedz padomus: par kaķu aprūpi, par to ķeršanu, mājiņām, pagaidu mājvietām utt. 

Jums ir vienreizēja iespēja uz laiku kļūt par vecākiem ielas kaķim, kurš meklē mājas! Rūpes par kaķi, barošana un socializēšana – tas ir tas, kas jānodrošina pagaidu mājās!  Jūs dosiet iespēju kaķim uz labāku dzīvi, jo pagaidu mājvietas vienmēr trūkst.

Mēs ļoti daudz rakstām par kaķu dzīvi! Ļoti daudz! Sākot ar tēmām par aprūpi un beidzot ar interesantām vietām, kuras kaut kā ir saistītas ar kaķiem. Un tieši jūs mums esat ļoti nepieciešami! 
Kas gan var būt labāks kā rakstīt par kaķiem? 
Jūsu ziedojumiem patiešām ir liela nozīme un tie ļauj mums turpināt mūsu darbu, lai nodrošinātu laimīgu nākotni kaķiem, kuri ir mūsu aprūpē. Neatkarīgi no tā, cik liels būs ziedojums un vai jūs izvēlēsieties vienreizēju, vai ikmēneša ziedojumu biedrībai “Cat Care Community”, tas glābs kaķu dzīvību.  Jūsu ziedojums var palīdzēt mums nodrošināt barību, uzturēšanu, veterināro ārstēšanu un ļaut atrast jaunas mājas kaķiem, kuriem tas ir nepieciešams. Lūdzu, ziedojiet jau šodien! Nevēlaties ziedot izmantojot internetu, apmeklējiet mūsu mājas lapu un sadaļā “Kā jūs varat palīdzēt” uzziniet kā vēl var ziedot mūsu organizācijai!

Nav svarīgi, vai jūs esat starptautisks uzņēmums, kurš meklē lielu labdarības projektu, vai vietējais uzņēmums, kurš ir ieinteresēts palīdzēt savākt līdzekļus mums, mūsu pieredzējusī komanda palīdzēs izveidot abpusēji izdevīgu sadarbību.

Pievienojies mūsu komandai ar savām iniciatīvām un jaunām idejām, kā palīdzēt uz Latvijas ielām nonākušajiem kaķiem.