“Debesis, dodiet man zīmi”

CAT CARE COMMUNITY

Kādu laiku atpakaļ es izlasīju, ka viens slavens fotogrāfs fotografēja klaiņojošus dzīvniekus. Visa viņa uzmanība bija koncentrēta uz to, lai pievērstu cilvēku uzmanību un dzīvnieki spētu atrast mājas pēc iespējas ātrāk. Tajā mirklī nodomāju, ka tā ir brīnišķīga ideja un ja es būtu fotogrāfs, tad noteikti šādi vēlētos palīdzēt dzīvniekiem. Pēc kāda laika, es sāku mācīties fotografēt un atgriezos pie šīs idejas.
Un tad es domāju – “Debesis, dodiet man zīmi”, tā kā es nezināju no kā sākt un darīt to, ko vēlos.
Reiz apskatoties Cat Care Community mājas lapu, es ieraudzīju, ka viens no veidiem, kā varu palīdzēt, ir fotografējot kaķus. Pirms tam es palīdzēju ziedojot naudu.
Tad es sapratu, ka tieši tā ir tā zīme, ko lūdzu un gaidīju pirms tam. Uzrakstīju ziņu un tiku uzņemta Cat Care Community komandā kā fotogrāfe.
Vēlos uzņemt tādas fotogrāfijas, kas parāda katra kaķa individualitāti un vienreizīgumu. Fotogrāfijās gribu radīt mājas atmosfēru, lai cilvēki var iztēloties konkrēto kaķi savās mājās. Iemesls, kāpēc es tā domāju, ka tā ir labāk – dzīvnieku patversmes izvieto fotogrāfijas, kur dzīvnieki izskatās nobijušies vai agresīvi. Manuprāt, šādiem dzīvniekiem ir mazākas iespējas atrast mājas. 
Es uzskatu, ka ievietojot un daloties ar dzīvnieku fotogrāfijām, kurās viņi izskatās laimīgi, ir daudz patīkamāk.
Vairāk par fotogrāfu.