Dāvana jūsu kaķim

CAT CARE COMMUNITY. Olesja Meteļica.

Šoreiz nedaudz novērsīsimies no nopietnajām tēmām par mūsu mīluļiem un parunāsim par kaut ko jauku. Gandrīz ikviens minkas īpašnieks ir vai nu dāvinājis, vai aizdomājies par dāvanas iegādi savam kaķim kādā svētku dienā, vai ne tā?

Starp zoopreču lielo izvēli dažkārt ir ļoti sarežğīti noorientēties un izvēlēties savam mīlulim labāko un piemērotāko dāvanu. Tamdēļ šajā rakstā piedāvāsim labākās dāvanu idejas, kuras saņemot, jūsu minka jutīsies bezgala pateicīga un apmierināta.

“1.Kaķu mājiņa gulēšanai un/vai spēlēm.
Kuram gan mīlulim nepatīk parāpelēt un paspēlēties pa dažādām vietām, tāpēc, ja domājat savam mīlulim sagādāt lielu pārsteigumu, ir vērts padomāt tieši par šādu iespēju. Mājiņa-izklaides centrs, kā sazarots koks ļaus kaķim brīvi kāpelēt, spēlēties un atpūsties savā karaļvalstī, netraucējot saimniekiem. Šāds variants ir jo īpaši aktuāls tiem, kam mājās ir vairāki mīluļi, jo kopīga rāpelēšana vienmēr ir interesantāka!”

“2.Asināmais stienis.
Ļoti iespējams, ka jums tāda lietiņa jau ir, taču, ja nav, tad ir vērtīgi turēt šādu priekšmetu savā īpašumā. Nagu asināšanai paredzētajam stieņiem ir vairāki plusi:
+ kaķim būs paredzēta vieta nagu asināšanai
+ mīlulim būs iespēja uzasināt nagus brīdī, kad tas nepieciešams.”

“3.Spilventiņš gulēšanai.
Kā zināms, minkas dievina gulēt un pavada miegā gandrīz 18 stundas diennaktī, līdz ar to, omulīga vieta, kur nosnausties, būs tieši laikā. Tādu spilventiņu saimnieks var novietot jebkurā tam izdevīgā vietā, kur minka parasti dus, piemēram, uz palodzes, dīvāna, kumodes. Vēl viens pozitīvais aspekts ir tāds, ka, guļot speciāli paredzētajā vietā, uz dīvāniem, gultas un citām virsmām vairs nebūs atrodamas tik daudz spalvas.”

“4.Gardumiņi.
Šis punkts prasa īpašu uzmanību, jo aktuāls ir un būs vienmēr, ne tikai svētku ietvaros. Ir tik jauki ik pa brīdim palutināt savu mīluli ar kādu gardumu, kas neietilpst ikdienas ēdiena sarakstā!”

“5.Spēļmantiņas.
Kaķi no dabas ir aktīvi mednieki un izveicīgi skrējēji, tāpēc mantiņa, ar kuru rotaļāties, būs tieši laikā. Šajā ziņā zooveikalā izvēle ir ļoti liela, savukārt ja vēlas kaut ko no sirds, tādu mantiņu var arī uzmeistarot. Rotaļlietu variācijas dažādās krāsās, formās un izmēros:
+pelītes
+bumbiņas
+bantītes, kas piesietas diedziņam(var uzmeistarot pats)”