Ar izstādi “Kaķis. Iela. Cilvēks.” biedrība parādīs bezsaimnieka kaķa dzīvi

CAT CARE COMMUNITY

Ar izstādi „Kaķis. Iela. Cilvēks.”, kas no 8. septembra līdz 7. oktobrim norisinās Dabas muzejā, biedrība „Cat Care Community” atgādinās par ielas kaķu skaudro dzīvi. 

Neraugoties uz dzīvnieku aizsardzības biedrību un patversmju darbinieku nepārtraukto darbu, pamesto un ielas mājdzīvnieku problēma Latvijā joprojām ir aktuāla. 

Izstādē „Kaķis. Iela. Cilvēks.” ir iespēja uzzināt vairāk par kaķu kopšanu, kopdzīvi ar kaķi, aplūkot adopcijai pieejamo kaķu fotogrāfijas un uzzināt, kā vēl varam tiem palīdzēt. 

Izstādes atklāšanas pasākumā sestdien, 8. septembrī, plkst. 12.00 apmeklētājus sagaidīja biedrības brīvprātīgie palīgi, kas vadīs seminārus par pamesto kaķu dzīvi, ielas kaķu mājiņām un tiem sniedzamo palīdzību, veterinārārsts sniegs padomus, kā rūpēties par kaķi. Izstāde papildināta ar dažādiem izziņas materiāliem, kaķu fotogrāfijām, video prezentāciju un aktivitātēm bērniem. 

Visu izstādes laiku ir pieejama labdarības kaste, kurā apmeklētāji ir aicināti atstāt ziedojumus ielas kaķiem – pārtiku, aprūpes priekšmetus, kopšanas līdzekļus. „Cat Care Community” ieteikumi ziedojumu sagatavošanai būs pieejami biedrības un muzeja Facebook lapās, kā arī norises vietā. 

Lai cilvēki, kuri vēlas kļūt par kaķu saimniekiem, iegūtu plašāku informāciju, biedrība sadarbojas ar portālu Pukainis.lv, kurā tiek publicēti sludinājumi par adopcijai pieejamiem dzīvniekiem. Vairāk informācija par biedrības darbību pieejama „Cat Care Community” Facebook lapā un blogā.