ŠOBRĪD BIEDRĪBA REALIZĒ 6 PROJEKTUS​

Biedrība ir veidota, lai ar sirdi, prātu un darbiem dalītos ar mīlestību pret kaķiem.

Bezsaimnieku Kaķu glābšana no ielas

Atrastajiem kaķiem sniedzam nepieciešamo palīdzību pagaidu mājās, kurās kaķis uzturas līdz brīdim, kad tiek atrastas pastāvīgās mājas. Jūs varat atrast kaķus, kuri meklē mājas mūsu Facebook lapā vai Pukainis.lv lapā.

IElas kaķu mājiņas uzstādīšana

Mājiņas, kas ir izgatavotas no kvalitatīviem materiāliem, lai sakoptu vidi un lai kaķiem, kas dzīvo uz ielas, būtu vieta, kur patverties no suņiem un sliktiem laikapstākļiem. Ja jūs interesē uzstādīt ielas kaķu mājiņu, kontaktē mūs.

Play Video

IZSTĀŽU RĪKOŠANA

Biedrības aprūpes esošo kaķu fotoizstādes, kuri tiek organizēti reiz kvartālā. Galvenā izstādes ideja ir palīdzēt kaķiem, kas meklē mājas, un mudināt cilvēkus Latvijā adoptēt nevis pirkt dzīvniekus. Mēs aicinām ikvienu palīdzēt piepildīt kāda pūkaina drauga sapni – doties uz mājām un piedzīvot gādīga saimnieka rūpes.

Komplekts jaunajiem saimniekiem, kas ir adoptējuši kaķi vai ir pieņēmuši bezsaimnieka kaķi no ielas.

FACEBOOK BLOGA VADĪŠANA

Ja jūs meklējat video par kaķiem, informāciju vai ziņas par aprūpi, barošanu, veselību vai DIY padomu, Cat Care Community Facebook lapa ir tava enciklopēdija visiem pūkainiem momentiem.

Iesaistāmies arī ielas kaķu koloniju sakārtošanā dažādos Rīgas pilsētas pagalmos. Iespēju robežās tiek sterilizēti, nodrošinātas siltas mājiņas un vajadzības gadījumā barotājām tiek sniegta palīdzība – kaķu konservi vai sausā kaķu barība.