ŠOBRĪD BIEDRĪBA REALIZĒ 6 PROJEKTUS​

Mēs palīdzam bezsaimnieka kaķiem iegūt labāko dzīvi. Ar sirdi, prātu un darbiem mēs dalāmies ar mīlestību pret kaķiem!​

Bezsaimnieku Kaķu glābšana no ielas

Atrastajiem kaķiem sniedzam nepieciešamo palīdzību pagaidu mājās vai klīnikā.Tur kaķis uzturas līdz brīdim, kad tiek atrastas pastāvīgās mājas. Jūs varat atrast kaķus, kuri meklē mājas mūsu Facebook lapā vai Pukainis.lv lapā.

IElas kaķu mājiņas uzstādīšana

Mājiņas, kas ir izgatavotas no kvalitatīviem materiāliem. Tās palīdz sakopt vidi un iedot ielas kaķiem vietu, kur patverties no suņiem un sliktiem laikapstākļiem. Ja jūs interesē uzstādīt ielas kaķu mājiņu, kontaktē mūs.

Play Video

IZSTĀŽU RĪKOŠANA

Biedrības aprūpes esošo kaķu fotoizstādes tiek organizēti reiz kvartālā. Galvenā izstādes ideja ir palīdzēt kaķiem, kas meklē mājas un mudināt cilvēkus Latvijā adoptēt nevis pirkt dzīvniekus. Mēs aicinām ikvienu palīdzēt piepildīt kāda pūkaina drauga sapni – doties uz mājām un piedzīvot gādīga saimnieka rūpes.

Kopā ar petexpert.lv un Prins barībām kaķiem mēs piedāvājam starta komplektus jaunajiem saimniekiem, kas ir adoptējuši kaķi no Cat Care Community biedrības. Komplekti ir paredzēti kaķiem un sastāv no sausas un mitras barības, kā arī kāda kāruma jaunajam mīlulim. Akcijas mērķis – atbalstīt jaunus saimniekus.

FACEBOOK BLOGS

Biedrības darbības ietvaros jau ceturto gadu darbojas blogs Facebook lapā. Blogā ir vairāk kā 9500 sekotāju. Ir publicēti vairāk nekā 2000 sludinājumi par kaķiem, kuriem nepieciešama palīdzība, stāsti par kaķu aprūpi, veterinārajām klīnikām un kaķu kafejnīcām.

Iesaistāmies arī ielas kaķu koloniju sakārtošanā dažādos Rīgas pilsētas pagalmos. Iespēju robežās tiek sterilizēti, nodrošinātas siltas mājiņas un vajadzības gadījumā barotājām tiek sniegta palīdzība – kaķu konservi vai sausā kaķu barība.