Par mums

Cat Care Community ir dzīvnieku aizsardzības biedrība. Mēs palīdzam bezsaimnieka kaķiem iegūt labāko dzīvi. Ar sirdi, prātu un darbiem mēs dalāmies ar mīlestību pret kaķiem!

Mūsu mērķis

Sekmēt dzīvnieku labklājību Latvijā.

Mūsu Stāsts

Biedrība “Cat Care Community” ir reģistrēta 29.07.2015. Biedrība palīdz bezsaimnieka kaķiem atrast pastāvīgas mājas. Biedrība nodrošina dzīvniekiem pagaidu mājas vai ārstēšanu klīnikā un aktīvi meklē tiem jaunus saimniekus. Biedrības pārstāve Anastasija Jahova par biedrību saka: “Mūsu mērķis ir sekmēt dzīvnieku labklājību Latvijā. 

Mūsu galvenie uzdevumi ir veicināt dzīvnieku, it īpaši kaķu, labturību, veicināt sabiedrības izglītotību un apmācību jautājumos, kas ir saistīti ar dzīvnieku aprūpi, veselību un aizsardzību.”

Biedrības darbības ietvaros jau ceturto gadu darbojas blogs Facebook lapā.

Savu darbību biedrība sāka, iestājoties RISEBA Biznesa inkubatorā, kuru vieksmīgi arī pabeidza.

Blogā Facebook ir vairāk kā 8000 sekotāju un ir publicēti vairāk nekā 1500 sludinājumi par kaķiem, kuriem nepieciešama palīdzība, stāsti par kaķu aprūpi un organizācijām, veterinārajām klīnikām un kaķu kafejnīcām. 

Biedrība palīdzējusi vairāk nekā 700 kaķiem atrast mājas, nosterilizēti vairāk kā 300 kaķi, kā arī uzbūvēja vairāk nekā 150 ielas kaķu mājiņas un organizēja 7 FOTO izstādes. 

2018. gadā biedrība pievienojās un kļuva par “Pierīgas Partnerības” biedru.  

Sākot no 18.06.2019. dzīvnieku aizsardzības biedrībai “Cat Care Community” ir piešķirts Sabiedriska Labuma organizācijas statuss!

Ka arī 2019. gadā biedrība pievienojās Latvijas Pilsoniskā Alianses biedru sastāvā.

Kļuva par biedru starptautiskās organizācijās: WorldAnimal.net , EU Dog and Cat Alliance.

Mūsu vīzija ir kļūt par pasaulē mīlētāko dzīvnieku aizsardzības biedrību. 

Kopā mēs varam padarīt pasauli mazliet labāku!