Par mums

Cat Care Community ir biedrība, kura veidota, lai ar sirdi, prātu un darbiem dalītos ar mīlestību pret kaķiem!

Mūsu mērķis

Sekmēt dzīvnieku labklājību Latvijā.

Facebook

Mūsu Facebook lapā jūs varat atrast bezsaimnieka kaķus, kuri meklē mājas. Kā arī jaunākās ziņas no kaķu dzīves, informāciju par kaķu aprūpi, barošanu un veselību, noderīgus ieteikumus par palīdzības sniegšanu kaķiem.

Twitter

Mūsu Twitter lapā jūs varat uzzināt pirmais par biedrības ikdienas darbībām un aktivitātēm no mūsu Twitter lapas, ka arī ziņas no Cat Care Community Instagram lapas.

Instagram

Mūsu Instagram lapā jūs varat atrast ikdienas dozas ar biedrības aprūpes esošiem kaķu bildēm, kā arī citas dažādas bezsaimnieka un ne tikai kaķu bildes, kā arī stāstus par tiem.

Mūsu Stāsts

Biedrība “Cat Care Community” ir reģistrēta 29.07.2015. Biedrība palīdz kaķiem gan atrast pastāvīgas mājas, gan nodrošina dzīvniekiem pagaidu mājas un aktīvi meklē tiem jaunus saimniekus. Biedrības pārstāve Anastasija Jahova par biedrību saka: “Mūsu mērķis ir sekmēt dzīvnieku labklājību Latvijā. Mūsu galvenie uzdevumi ir veicināt dzīvnieku, it īpaši kaķu, labturību, veicināt sabiedrības izglītotību un apmācību jautājumos, kas ir saistīti ar dzīvnieku aprūpi, veselību un aizsardzību.”

Biedrības darbības ietvaros jau otro gadu darbojas blogs Facebook lapā . 

 

Blogā jau ir vairāk kā 7500 sekotāju un ir publicēti vairāk nekā 1000 sludinājumi par kaķiem, kuriem nepieciešama palīdzība, stāsti par kaķu aprūpi un organizācijām, veterinārajām klīnikām un kaķu kafejnīcām.

Biedrība palīdzējusi vairāk nekā 700 kaķiem atrast mājas, nosterilizēti vairāk kā 300 kaķi, kā arī uzbūvēja vairāk nekā 120 ielas kaķu mājiņas un organizēja 5 FOTO izstādes. Mūsu vīzija ir kļūt par pasaulē mīlētāko dzīvnieku aizsardzības biedrību. 

Ar prieku paziņojam, ka sākot no 18.06.2019. dzīvnieku aizsardzības biedrībai “Cat Care Community” ir piešķirts Sabiedriska Labuma organizācijas statuss!

 

 

Kopā mēs varam padarīt pasauli mazliet labāk!